راهنمای خرید و سفارش دامنه (domain)

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش دامین ، صفحه www.persiantools.com را باز نمایید.
بر روی لینک ثبت دامنه در باکس پرشین تولز کلیک کنید.
سایت پرشین تولز درصفحه جدید ، در فضای مورد نظر که با جمله می خواهید دامنه جدید ثبت کنید ؟ مشخص شده است ، نام دامنه و همچنین پسوند مورد نظر خود را وارد نمایید و بر روی جستجو کلیک کنید.توجه داشته باشید در ثبت دامنه تنها کاراکتر های حروف ، اعداد و کاراکتر dash (-) مجاز می باشند.
خواهید دامنه جدید ثبت کنید منتظر پاسخ شوید، در صورتی که جمله قبلا ثبت شده(به رنگ قرمز) ظاهر شد، این به معنای آن است که دامین انتخابی شما قبلا توسط شخص دیگری به ثبت رسیده و قابل ثبت نمی باشد. لذا دامین جدیدی انتخاب نموده و مجددا روی جستجوکلیک کنید.
در صورتی که جمله قابل ثبت است را به رنگ سبز مشاهده نمودید دامین شما قابل ثبت است ومیتوانید وارد مرحله بعد شوید
توجه: شما میتوانید با کلیک روی تعرفه ثبت دامنه در منوی کنار صفحه ، لیست قیمتها را در صفحه دیگری مشاهده نمایید، در صورتی که تمایل به خرید هاست به همراه دامینتان دارید به صفحه هاستینگ مراجعه نمایید.
در مرحله بعد فاکتور خرید خود را مشاهده می نمایید،ابتدا جزئیات خرید خود را کنترل کنید چنانچه با درخواست هماهنگی داشت در بالای صفحه نام ونام خانوادگی و ایمیل خود را وارد نموده و فیلد خواندن قوانین را پس از مطالعه قوانین پرشین تولز تیک بزنید.از آنجایی که روشهای پرداخت برای شما ایمیل میشود در وارد کردن ایمل خود دقت فرمایید
همچنین میتوانید مدت زمان اعتبار دامینتان را در این صفحه مشخص نمایید.
در صورتی که تمایلی به اضافه کردن به سرویس خود دارید بر روی لینکی که به همین منظورتعبیه شده کلیک کنید .
در نهایت بر روی ثبت سفارش کلیک کنید.صورت حساب به ایمیل شما ارسال میشود.
تذکر: در صورتیکه از ایمیلهای yahoo استفاده می کنید ، حتما فولدر Bulk خود را نیز کنترل نما ئید.
Top ^

پرداخت آفلاین :

در ایمیل دریافتی ، جمع مبلغ قابل پرداخت به همراه شماره حساب و شماره کارت جهت انتقال کارت به کارت برای شما ارسال شده است.
درصورتی که پسوند دامین شما .irمی باشد ، همراه با آدرس وشماره تلفن ، کد پستی ده رقمی خود را نیز وارد نمایید.
طبق صورتحساب مبلغ را به یکی از حسابهای مورد نظر واریز نموده و شماره قبض خود را در لینک مشخص شده (مانند تصویر زیر) وارد نمایید.
Top ^

پرداخت آنلاین:

شما میتوانید از طریق بانک سامان ، بانک پارسیان و بانک اقتصاد نوین خرید آنلاین خود را انجام دهید .
ابتدا لینک مورد نظر را انتخاب نموده ،اطلاعات خود را وارد فاکتور نمایید. توصیه می کنیم جهت برقراری تماس های اضطراری حتما شماره تلفن معتبر وارد نمایید.

در صورتی که پسوند دامین شما .irمی باشد ، همراه با آدرس وشماره تلفن ، کد پستی ده رقمی خود را نیز وارد نمایید.
بعد از اینکه اطلاعات دقیق خود را وارد کردید دکمه ثبت را فشار دهید.
در این صفحه شما شماره کارت،کلمه عبور،کد سه رقمی وهمچنین تاریخ انقضاء سرویس خود را وارد مینمایید.
سپس دکمه پرداخت و یا تایید را کلیک کنید.
در این صفحه در صورت بدون خطا بودن فرایند بر روی تکمیل فرایند خرید کلیک فرمایید.
پس از انجام شدن خرید برای شما ایمیل payment received ارسال می گردد
توجه مهم : شما مشتریان عزیزی که کارتهای بانکی به غیر از سامان و پارسیان و اقتصادنوین دارید نیز می توانید از سیستم پرداخت بانک سامان به صورت زیر استفاده کنید.

کلیه دارندگان کارتهای غیر اینترنتی شتاب به منظور استفاده از سرویس پرداخت اینترنتی سامان می بایستی تاکنون حداقل یکبار از پایانه های فروش سامان (POS ) با استفاده از کارت خود خرید کرده باشند.
دارندگان کارتهایی که رمز دوم اینترنتی (CVV2 ) و تاریخ انقضاء (EXP DATE ) برای ایشان صادر نشده است (مانند کارت بانکهای تجارت, سپه , صادرات , ملی , رفاه و ... ) نیز می توانند از دروازه پرداخت اینترنتی استفاده کنند. برای این منظور لطفاً فقط , دو فیلد شماره کارت (فیلد 16 رقمی _ در برخی از کارتها 19 رقمی) و کلمه عبور (رمز 4 رقمی کارت) را وارد نمایید.
دارندگان کارت بانک تجارت می بایستی در فیلد شماره کارت پس از درج کد 16 رقمی کارت , سه عدد 0(صفر) را در خانه پنجم وارد نمایند.
دارندگان کارت بانک سپه بدلیل اینکه شماره درج شده در روی کارت شماره حساب می باشد نه شماره کارت لازم است با مراجعه به یکی از شعبات بانک سپه و درخواست صورت حساب کتبی؛ از شماره کارت خود مطلع شده و در محل فیلد شماره کارت, شماره درج شده بر روی صورت حساب خود را وارد نمایند.
کارت های بانکهای سامان , اقتصاد نوین , ملت , کشاورزی , پارسیان و موسسه مالی و اعتباری بنیاد دارای رمز اینترنتی بوده و بایستی کلیه فیلدها بصورت کامل تکمیل شوند.
ضمنا می توانید با تیم فروش پرشین تولز از طریق شماره های 88780131 و یا 88797055 و یا سیستم Chat Online (کلیک بر روی لینک Live chat در بالای صفحه) تماس برقرار نموده و هر گونه مشکل احتمالی را حل نمایید.
live Chat Top ^