راهنمای کنترل پنل مدیریت دامنه (domain)

 

ورود به کنترل پنل دامین

نحوه ورود به کنترل پنل دامنه از طریق آدرس زیر میسر است :

http://Domain.persiantools.com
در این حالت شما صفحه ورودی زیر را ملاحظه می نمائید که بایستی نسبت به درج آدرس الکترونیکی خود که در هنگام ثبت دامنه معرفی کرده اید اقدام نمائید . در صورتیکه رمز عبور خود را فراموش کرده اید این دکمه را بعد از وارد کردن پست الکترونیکی خود فشار دهید تا رمز جدید به آدرس الکترونیکی شما ارسال شود .
تذکر : بعد از دریافت رمز عبور و login کردن در پنل دامنه 5 روز جهت تغییر رمز عبور موقت زمان دارید. پس از ورود به کنترل پنل لیست سرویس های دامین را مشاهده می کنید.
برای دسترسی به اطلاعات هر دامین بر روی قفل مقابل آن کلیک کنید. تذکر :این قفل جهت عدم دسترسی و ویرایش اطلاعات دامنه می باشد.
پس از باز شدن قفل دامنه بر روی نام آن کلیک کنید و وارد صفحه ی مربوط به اطلاعات شوید. Top ^

اطلاعات مربوط به انقضای سرویس :

برای پنهان نمودن اطلاعات whoisصاحب امتیاز از قسمت زیر استفاده نمایید: در صورتی که نیاز به تغییر DNS خود داشته باشید به روش زیر عمل کنید:
برروی آیکون ویرایش کلیک کنید: بعد از ورود به صفحه ی ویرایش NSهای مربوط به هاست را وارد می کنید. پس از وارد کردن NSها کلید ثبت را زده و آیکون بازگشت را بزنید.
تذکر : برای ست شدن NSها حدودا 3 یا 4 ساعت زمان لازم است.
دامین هایی که توسط پرشین تولز ثبت می شوند ، دارای این قابلیت ویژه هستند که می توانید بدون خرید هاست از ایمیلهای دامین خود استفاده نموده و یا دامین خود را به یک وبسایت و یا وبلاگ مورد نظر Redirect کنید.
Top ^

فروارد دامنه

برای فروارد دامنه به روش زیر عمل نمایید: بعد از وارد نمودن اطلاعات مورد نظر، ثبت نمایید و خارج شوید. Top ^

فروارد ایمیل

برای فروارد ایمیل به روش زیر عمل کنید:
دقت کنید که با ورود به این بخش اطلاعات مربوط به ns تغییر می نماید. بعد از اعمال تغییرات مورد نظر خود، وارد لیست سرویس ها شوید:
و با کلیک کردن بر روی قفل باز هر سرویس، مجدد آن را قفل نمایید. Top ^